Інтерактивний кіоск Корсар в холі ОДА Херсона

Херсонська обласна державна адміністрація з ініціативи заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації - Андрія Богдановича придбала і встановила в холі ОДА Херсона інтерактивний сенсорний кіоск Корсар 22М ZB.

Даний інтерактивний кіоск був розроблений і адаптований фахівцями компанії Сенсорні системи України спеціально для відображення інформації з сайту, який присвячений курсу Євроінтеграції України відповідно до угоди України і ЄС.

Угода про асоціацію між Україною та Європейським союзом - це міжнародний договір, який має на меті поглиблення інтеграції між Україною та Європейським союзом у сфері політики, торгівлі, культури та зміцнення безпеки.

Завдяки реалізованій системі відстеження процесу виконання тепер кожен бажаючий може зайти в ОДА Херсона і побачити прогрес виконання в тій чи іншій сфері.

Обладнання

Для виконання проекту, ми використовували інтерактивний кіоск Корсар 22М нашого виробництва. Сенсорний кіоск чудово працює при максимальних навантаженнях протягом дня, без затримок і гальмування робочого процесу, а використання сенсорного екрану Elo Touch забезпечує точну і миттєву відповідь на дотик до екрану. А в дуеті з металевим корпусом - це надійність і роки відданої роботи.

Призначення кіоску в державних установах

Сенсорні кіоски для державних установ необхідні як інформаційні помічники, а найчастіше, як основні інтерактивні консультанти в державних закладах для надання інфопослуг і обслуговування громадян без участі персоналу. Одна з особливостей комплексу - цілодобова робота. А це означає, що сенсорний кіоск працює в режимі 24/7 без участі співробітників, забезпечуючи надання як основних, так і додаткових послуг населенню.