Інтерактивний музей у Косові

У Косівській територіальній громаді, що на Івано-Франківщині, відкрили інтерактивний музей, присвячений місцевій мальованій кераміці. Цей проєкт має популяризувати культурну спадщину Карпатського регіону.

Торкатися до керамічних експонатів, зазирати у шухляди, грати в ігри та пройти квест – все це та ще багато цікавого пропонується відвідувачам інтерактивного музею.

Про проект

Автор і ініціатор проекту Вікторія Яремин, яка звернулася до нас в компанію з ідеєю задіяти наше обладнання в рамках нового проекту, а саме - стати частиною експозиції музею нового інтерактивного формату.

Інноваційний простір створили в межах заходів проєкту «Інтерактивний музей», який реалізується за Програмою підтримки ініціатив карпатських громад Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

Відтепер в музеї можна не тільки споглядати експонати за склом та слухати розповідь екскурсовода, а й самому бути дослідником та взаємодіяти з новітньою експозицією. Крім того експозицію адаптували для людей з вадами зору.

Обладнання

В якості обладнання була обрана популярна модель кіоску «Корсар 22» з програмним забезпеченням і індивідуальною розробкою контенту в жовто-чорному кольорі. Родзинкою розробки став розділ «Квести».

Розділ – квести дозволяє відвідувачу обрати на екрані кіоску варіант квесту та спробувати пройти його завдання. Зібрані у процесі проходження квесту коди потрібно ввести у відповідному порядку після завершення на кіоску та отримати гарний настрій щонайменше.

Також на кіоску можна почути звучання давніх інструментів, представлених в музеї, які раніше можна було тільки побачити.

Про це та інші особливості контенту дивіться на відео:

Результат

В результаті співпраці наша команда втілила всі побажання замовника і приєдналася до нового формату музейного простору. Клієнт і відвідувачі музею залишилися задоволені результатом.