Інтерактивний національний меморіальний комплекс Героям Небесної Сотні

Проект який залишиться у пам'яті на завжди. У 2017 році компанія «Сенсорні системи України», співпрацюючи з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні, реалізували проект із встановлення сенсорного обладнання для увічнення та пам'яті наших героїв.

Завдяки мультимедійним засобам інформаційних терміналів відвідувачі занурюються в атмосферу подій, зокрема з розповіді учасників, мають можливість ознайомитись зі стилізованою картою Майдану, на якій позначено ключові місця Революції Гідності, барикади та центральні будівлі.

Про проект

Компанія «Сенсорні системи України» - підготувала та встановила 6 інформаційних терміналів із програмним забезпеченням згідно з технічним завданням замовника (4 горизонтальних та 2 вертикальних). Усі термінали оснащені діагоналлю 55 дюймів.

Проект передбачав розробку індивідуального контенту, структуру основного розміщення та готові розділи. А після планового навчання роботи з нашим програмним забезпеченням замовник з легкістю зміг вносити та змінювати потрібну йому інформацію в готовій структурі терміналу.

З особливостей частина горизонтальних терміналів може змінювати кут нахилу на 60 градусів і їх можна використовувати як сенсорний стіл.

Результат

В результаті замовник залишився задоволений співпрацею з компанією «Сенсорні системи України» і після цього ми спільно реалізували новий проект з вуличного терміналу, який був встановлений на Алєї Небесної Сотні та присвячений подіям 2013–2014 року на Майдані.