Інтерактивний простір в Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка

У столиці презентували черговий етап перетворення старих бібліотек в сучасний бібліотечний простір. Відбулося довгоочікуване відкриття оновленого і осучасненого простору Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей.

Про проект

В ході реконструкції бібліотечного простору було встановлено інтерактивне обладнання для дітей від компанії «Сенсорні системи України», а саме: Інтерактивний сенсорний стіл Умка 43" і настінний сенсорний кіоск ELO 42".

Дитячий інтерактивний стіл Умка - це мультимедійний розвиваючий комплекс, націлений на всебічний розвиток дітей через цікаві інтерактивні ігри. Підходить як для установки в дитячих центрах, бібліотеках, дитячих розважальних і освітніх установах, так і вдома.

Крім розважальних функцій, забезпечує комплексний розвиток дитини: розвиток пам'яті, уваги, логіки, математики, загальної ерудиції, через загальну гру, сприяє соціалізації дитини.

Для того щоб сенсорний стіл приносив максимальну кількість користі, ми створюємо його на основі екранів і моніторів Elo з функцією мультитач. Це дозволяє працювати з додатками сенсорного столу декільком користувачам одночасно.

За словами першого заступника директора Департаменту культури КМДА Сергія Анжіяка, столичні бібліотеки готові до якісних змін, тому адаптація їх простору під запити і потреби сучасних користувачів - актуальна.

«Перетворення бібліотек в сучасний публічний простір має бути виражене і в плануванні простору, і в зміні контенту та принципів формування програм. Потрібно не просто організувати доступ до книги, а розширити засоби отримання знань та інформації завдяки новим підходам і сучасним інтерактивним технологіям. Бібліотеки пройшли довгий шлях від місця, де зберігаються книги, до відкритих багатофункціональним просторів з широким спектром послуг, і ці зміни повинні продовжуватися», - підкреслив Сергій Анжіяк.