Каталог товарів і рішень в будівельній компанії «Пан ремонт»

Компанія «Пан Ремонт» вивела ремонт квартир на принципово новий рівень. Тепер кожен бажаючий може ознайомитися з прикладами їх робіт і замовити собі подібне рішення відразу в шоурумі.

Про проект

Будівельна компанія «Пан ремонт» звернулася до нас з проханням допомогти їм у презентації послуг і матеріалів в своєму офісі. Для вирішення цього завдання наші фахівці підібрали великий рекламний монітор ELO ET3202.

Даний монітор використовується як каталог товарів і рішень, відмінний помічник для менеджерів коли необхідно показати клієнтам реалізовані проекти і використовувані матеріали в роботі. Погодьтеся, все це зручніше показувати на великому сенсорному екрані, ніж пояснювати не пальцях.

Обладнання

Сенсорний рекламний монітор ET3202 - це новинка в лінійці широкоформатних інтерактивних дисплеїв серії Digital Signage. Наявність такого гаджета точно не залишить Ваших клієнтів без уваги і не дозволить їм залишитися байдужими. Також це дозволяє відійти від звичних рекламних демонстрацій і роздачі листівок, змінивши все це на сучасний сенсорної монітор.