Кіоск самообслуговування для BurgerUA

Burger UA - це авторські українські бургери і сучасний формат обслуговування, що виділяється тим, що готує фарш з витриманою яловичини і не псує її оригінальний аромат і смак приправами та спеціями. А подаються бургери виключно з гумовими рукавичками, щоб зайвий раз не бруднити руки.

Про проект

Ресторан швидкого харчування «Burger UA» для підвищення рівня закладу і позбавлення від черг в годину пік вирішив встановити касу самообслуговування. Це спеціалізоване обладнання, яке надає відвідувачам можливість на екрані терміналу ознайомитися з меню закладу, вибрати страви і оплатити замовлення з допомогою безготівкових способів оплати.

Рішення

Установка каси самообслуговування забезпечує реалізацію страв без попереднього замовлення, що прискорює видачу і зменшує час очікування.

У свою чергу, це дозволяє збільшити пропускну здатність касової зони і обслуговувати клієнтів удвічі швидше без шкоди якості, збільшуючи середній чек покупки. Також це сприятливо впливає на імідж компанії і збільшує рівень лояльності клієнта.

Переваги кіоску самообслуговування для фаст-фуду

Кіоск самообслуговування дає вашому закладу ряд переваг:

  • яскравий екран кіоску залучає нових гостей і підвищує продажі;
  • меню на екрані кіоску самообслуговування для фастфуду дає можливість продемонструвати гостям яскраві і гарні зображення товару;
  • меню кіоску інтерактивне на відміну від меню бордів, з якими гість не може взаємодіяти;
  • збільшення середнього чека за рахунок модифікаторів і рекомендацій.