Кіоск самообслуговування Корсар в магазині MEGASPORT

MEGASPORT - це найбільша національна мережа мультибрендових магазинів спортивного одягу, взуття та аксесуарів провідних світових виробників. Все почалося в 1994 році з відкриття фірмових магазинів у Вінниці та Одесі. Зараз - це торговельна мережа, яка налічує 44 магазина по всій Україні і продовжує динамічно розвиватися. Кількість магазинів щороку зростає, розширюється асортимент товарів і торгових марок.

Крім усього перерахованого національна мережа не відстає від світових стандартів і впроваджує електронні інфокіоски для зручності відвідувачів магазинів .

Завдання проекту

Створити зручний і зрозумілий алгоритм в підборі товару за розміром, моделі, кольору на майданчику інтернет-магазину MEGASPORT, мінімізувавши втручання персоналу в процес.

Обладнання 

Для виконання проекту, ми використовували інтерактивний кіоск Корсар 22М нашого виробництва і програмне забезпечення, яке розробили фахівці компанії MEGASPORT. 

Оригінальний дизайн інтерактивного кіоску виконаний в темно-сірому кольорі корпусу, підкресливши оригінальність мультибрендового магазину MEGASPORT.

Але, привабливий зовнішній вигляд - це не головне досягнення інтерактивного кіоску: Корсар 22 М чудово працює при максимальних навантаженнях протягом дня, без затримок і гальмування робочого процесу, а використання сенсорного екрану Elo Touch забезпечує точну і миттєву відповідь на дотик до екрану, а в дуеті з металевим корпусом - це надійність і роки відданої роботи.

Результат

Впровадження сучасних інтерактивних технологій - це ефективне вкладення, при якому результата довго чекати не доведеться. Клієнти отримують більш великий асортимент товарів, новинки, велику сітку розмірів і швидке обслуговування, а паралельно і масу задоволення від інтерактивної взаємодії з брендом.

Автоматизація бізнесу дозволяє якісно і максимально швидко обслужити клієнтів , пришвидшити робочий процес в 2-3 рази і оцінити весь асортимент в яскравій подачі за мінімальну кількість часу.