Кіоски для Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності

Державна установа «Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні - Музей Революції Гідності» - це музей про свободу. Це багатоцільовий культурно-освітній центр, який зберігає пам'ять про боротьбу за права і свободу людини і розкриває особливості цієї боротьби.

Крім того, це відкрита динамічна платформа для осмислення і актуалізації теми свободи і масштабних історичних процесів держави.

Про проект

Компанія «Сенсорні системи України» - офіційний дистриб'ютор Elo Touch Solutions за результатами виграного тендера у встановлені терміни підготувала і встановила 6 інформаційних кіосків з програмним забезпеченням згідно з технічним завданням замовника (4 горизонтальних і 2 вертикальних). Всі кіоски обладнані діагоналлю 55 дюймів.

Проект передбачав розробку індивідуального контенту, структуру основного розміщення і готові розділи. А після планового навчання по роботі з нашим програмним забезпеченням замовник з легкістю зміг вносити і змінювати потрібну йому інформацію в готовій структурі кіоску.

З особливостей, екранна частина горизонтальних кіосків може змінювати кут нахилу на 60 градусів і їх можна використовувати як сенсорний стіл.

Результат

Завдяки мультимедійним засобам інформаційних кіосків, відвідувачі занурюються в атмосферу подій, зокрема з розповіді учасників, мають можливість ознайомитися із стилізованою картою Майдану, на якій позначені ключові місця Революції Гідності, барикади і центральні будівлі.