Кіоски в Дозвільному Центрі Києва

 


Спільно з компанією "Сенсорні системи України" був реалізований проект інформаційно-довідкової системи на основі кіосків "Корсар" в Єдиному дозвільному центрі в Дарницькому районі міста Києва. Тепер будь-який відвідувач центру зможе переглянути інформацію про різні аспекти діяльності організації, ознайомитися з порядком заповнення необхідних документів чи бланків, отримати відповіді на актуальні питання.

«Я впевнений, що відкриття єдиного дозвільного центру, дозволить спростити процедури отримання дозволів на відкриття та ведення бізнесу в Києві. Вже з завтрашнього дня кияни, які займаються бізнесом або планують зайнятися підприємницькою діяльністю, зможуть на практиці переконатися в цьому », - зазначив голова КМДА.

Також, за словами Олександра Попова, той досвід, який був напрацьований в інших містах України, де вже працюють такі центри, дозволив удосконалити відповідні системи і відкрити заклад, який працюватиме за найсучаснішими технологіями.

«Попереду - дуже важливий етап розвитку Києва - це реалізація політики, яка дозволить поліпшити економічну ситуацію, вивести столицю на найвищий рівень соціального розвитку. І дуже велика роль в цьому відводиться саме бізнесу. Відкриття єдиного дозвільного центру - це крок до поліпшення інвестиційного клімату в Києві, приборкання бюрократичних процесів і ліквідації корупційних проявів. Що так потрібно сьогодні Києву і Україні », - сказав Олександр Попов.

Ми впевнені, що створення інформаційно-довідкової системи надасть реальну допомогу відвідувачам центру. Даний крок є черговою сходинкою у формуванні цивілізованого сервісу обслуговування громадян в Україні.