Комунікаційна система для людей з вадами слуху на Центральному вокзалі Києва

З метою реалізації Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору для людей з порушенням слуху все більше організацій впроваджують комунікаційні системи. Це дуже актуальна проблема для нашого населення, адже близько двох мільйонів чоловік в Україні мають порушення слуху.

Так, наприклад, одними з перших встановили систему для людей з вадами слуху на Центральному вокзалі Києва.

Що це і як працює?

Індукційна система - це стаціонарний комплект комунікаційного обладнання для людей з вадами слуху. Використовується в будь-якій ситуації коли спілкування відбувається віч-на-віч з співрозмовником зі слуховим апаратом з режимом «Т» за прилавком, кабінкою або столом.

Цей набір забезпечує комфортне спілкування з людьми із слуховими апаратами з режимом «Т», особливо там де є підвищений фоновий шум.

Завдяки спеціально розробленому мікрофону людина із слуховим апаратом буде чітко чути співрозмовника навіть у шумному приміщені. Також набір включає в себе антенну, вбудовану в вивіску.

Безбар'єрне спілкування

Компанія «Сенсорні системи України» активно реалізує та впроваджує системи для людей з обмеженими можливостями в центрах соціального захисту населення, спеціалізованих школах, ЦНАПах та ін.

Ми прагнемо покращити спілкування, та спростити отримання необхідних державних послуг для людей, які мають вади слуху.