Монітори Elo для магазину «Інтерспорт» в ЦУМ

Компанія Інтерспорт Україна відкрила мультибрендовий спортивний магазин нового формату в київському ЦУМ. Його поява розширила мережу бренду Інтерспорт до 25 магазинів в Україні.

На 1400 кв. м магазину представлено 50 брендів спортивного взуття і одягу, професійне обладнання та бігова лабораторія для тестування взуття. Магазин відрізняється використанням мультимедійних технологій в оформленні, інноваційним дизайном, а також унікальними клієнтськими сервісами.

Про проект

Спортивний магазин Інтерспорт в своєму новому магазині використовує найкраще обладнання на ринку мультимедійних технологій. Це велика кількість відеостін зі спецефектами і моніторами 4К.

А в якості катало товарів для покупців керівництво магазину вибрало сенсорні монітори Elo з проекционно-ємнісним екраном 32".

Обладнання

Монітор Elo 3202L дозволяє здійснювати множинний дотик 10+ для багатокористувацької взаємодії з швидкими і чутливими відповідями. Екран обладнаний прозорим антифрикційним склом від краю до краю з технологією touch thru. А інфрачервоний (ІК) забезпечує простоту масштабування до великих розмірів з додатковим рівнем захисту від подряпин.

Можливості інтерактивного комплексу

  • Уявіть повний асортимент і опис продукції - не обмежуйтеся текстовою інформацією, використовуйте фотографії, відеоролики, презентації та голосове повідомлення.
  • Розкажіть про спеціальні пропозиції та акції - мотивуйте клієнтів, запропонуйте їм кращі умови за допомогою інтерактивного спілкування.
  • Уявіть на електронній вітрині понад 10 000 товарів. Анонсуйте новинки і запропонуйте відвідати офіційний сайт компанії.
  • Залучіть додаткові фінансові джерела - запропонуйте нові рекламні можливості Вашим партнерам та спонсорам.