Монітори ELO для музею ЄВРО-2012 в готелі «Харків Палас»

У готелі «Харків Палас» на першому поверсі відкрили музей «Kharkiv-2012 - Forever» про яскраву і знаменну сторінку в історії міста - Євро-2012. У музеї можна подивитися на точну копію головного призу, за який змагаються найсильніші футболісти континенту і відчути реальну атмосферу на стадіоні.

Завдання проекту

На честь відкриття музею Євро-2012 в Харкові була поставлена ​​задача створити інтерактивну відео стіну на 180 градусів на основі технологій доповненої і віртуальної реальності.

Також для відвідувачів музею потрібно було встановити 4 сенсорних монітора Elo з проекционно-ємнісним екраном 32".

Обладнання

Elo 3202L з сенсорним екраном. Широкоформатний дисплей професійного рівня відмінно підходить для створення захоплюючих вражень завдяки блискучому й чуйному інтерактивному екрану для використання різноманітного контенту.

Сенсорні дисплеї Elo пропонують все, що тільки потрібно. Вони створені для того, щоб протистояти труднощам безперервного публічного використання.

Результат

За словами творців, родзинка музею - інтерактивні рішення на основі технологій доповненої і віртуальної реальності, які допоможуть відвідувачам «оживити» макети ключових інфраструктурних об'єктів, побудованих в Харкові до Євро-2012.

За допомогою технологій можна відчути атмосферу на стадіоні і подивитися унікальні фотографії і відео головних моментів турніру. А завдяки сенсорним моніторів в лобі можна зробити пам'ятні знімки зі знаменитостями українського футболу.

Після така ж зона була відкрита і в аеропорту «Харків». Там встановили 2 таких же монітора для гостей міста. На моніторах транслюється спеціальний контент підготовлений компанією замовника з функцією інтерактиву.