Монітори EloTouch у Platinum Bank

Platinum Bank відкрив новий канал продажів - Platinum Light. Platinum Light - це пункти продажів, розміщені на території торгових центрів, з наявністю банкомату. Тепер клієнти від 21 до 71 року зможуть оформити кредити готівкою до 10 000 гривень без довідки про доходи за все за 30 хвилин і отримати споживчий кредит на будь-який з товарів, який продається в торгових центрах. Пункт продажів Platinum Bank надасть клієнтам можливість оформити необхідні послуги або продукти без відвідування відділення.

Анджей Олейник, Директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank зазначив: «Багато людей стикаються з ситуацією, коли терміново потрібно оформити певну банківську послугу, але графік роботи відділення не завжди дозволяє зробити це вчасно. Тому ми вирішили розширити горизонти нашої присутності, і вийти в торгові центри великих міст. Пункти Platinum Light є точки видачі кредитів з розширеною функціональністю. Так, клієнт може не тільки оформити кредит, а й скористатися банкоматом з функцією прийому та видачі готівки. А в майбутньому - підключити послугу інтернет-банкінгу ».

На сьогоднішній день встановлено більше 100 пунктів Platinum Light.

Компанія "Сенсорні системи України" взяли активну участь в оснащенні сенсорним обладнанням Elo Touch Solutions Platinum Light.