Моноблоки Elo для виробничих ліній АВК

Компанія АВК - один з лідерів національного кондитерського ринку. Виробничі потужності АВК розташовані в місті Дніпро. Свою продукцію компанія виготовляє на ультрасучасному високотехнологічному обладнанні, яке сертифіковане за міжнародною системою менеджменту якості.

АВК - це багатотисячний колектив професіоналів кондитерської справи, які кожен день працюють над створенням нових шедеврів.

Про проект

Кондитерська компанія АВК звернулася до нас за обладнанням для автоматизації своїх виробничих ліній. Вибір був очевидний - це виробник сенсорних моноблоків від компанії №1 в світі Elo Touсh.

У виробничих процесах компанія АВК довіряє тільки промисловому, якісному і високотехнологічному обладнанню. Саме тому наші фахівці підібрали дане обладнання під запит клієнта. Були обрані моноблоки Elo модель 15E2.

Обладнання

Новий і елегантний POS-термінал ELO 15E2 від компанії EloTouch Systems є відмінним рішенням для автоматизації виробничих процесів. Моноблок має сучасний безрамковий дизайн, простий в обслуговуванні і надійно захищений від вологи і забруднень.

Сенсорний термінал ELO можна встановити на стіл або закріпити на стіні за допомогою спеціальних кріплень, які йдуть в комплекті.

POS-термінал має 15-ти дюймовий дисплей з підтримкою високої роздільної здатності 1024 × 768. Широкоформатний монітор можна використовувати в звичайному горизонтальному режимі і в портретному. Управління здійснюється за допомогою сенсорної панелі, яка може бути двох видів:

  • екран IntelliTouch поверхнево-акустична хвиля - висока якість зображення, максимальна прозорість екрану, точність передачі кольору, активізується пальцем або спеціальним стилусом;
  • резистивний екран AccuTouch - непроникний для бруду, пилу і вологості, відгук на дотик будь-яким предметом.