Музейна експозиція «Хроніки замку Паланок» у м. Мукачево

Долучились до реалізації цікавого проекту у м. Мукачево, а саме до реконструкції експозиції «Хроніки замку Паланок».

Здобули перемогу у тендері на постачання медіа обладнання для музейної експозиції «Хроніки замку Паланок» у м. Мукачево в рамах проекту «СМАРТ Музей – сучасні форми представлення культурної спадщини» за підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» 2014-2020. Проект «Хроніки замку “Паланок» 4REG21-29851 реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.

Наша місія була поставити якісне сенсорне обладнання, а саме професійну версію 43 дюймових моніторів Touch Systems (TS)TS4336L на яких був реалізований інтерактивний концепт нової експозиції, спрямований на висвітлення трьох основних елементів: розбудова замку в різні епохи, події та постаті, що вплинули на його історію та розвиток. Кожен елемент інтерактивного дизайну спонукає пізнавати історію тактильно та перетворює відвідувача з пасивного споглядача на активного учасника експозиції.

Мукачівський історичний музей створено у 1989 році на основі філіалу історії Мукачева Закарпатського краєзнавчого музею. Більшість музейних експозицій розміщено  у замку Паланок. Замок є одним з основних об’єктів історико-культурної спадщини Закарпатської області, національною історичною пам’яткою України та однією з найцінніших збережених пам’яток історичної та військової архітектури XIV-XVII століть, зразком середньовічного фортифікаційного мистецтва, який поєднує стилі різних історичних епох.

Запрошуємо у мальовниче м. Мукачево зануритись у цифрову експозицію “Хроніки замку Паланок”, яка поєднує в зручній та доступній формі тексти, графічні матеріали, 3D реконструкції, зображення та багато цікавого.