Онлайн каталог-товарів в галереї «Деко» Епіцентр

Галереї «Деко» - це цікавий рітейл-проект товарів для будинку, який об'єднує на великій площі посуд, декор та домашній текстиль. Представлений великий вибір колекцій для будинку, які підібрані в єдиному стилі для зручності у виборі.

Про проект

Онлайн каталог-товарів - це новий проект українського рітейлу по підбору товарів в галереї «Деко» Епіцентр. Покупець може дізнатися інформацію про розцінки на всі цікавлячи його товари і знайти потрібний прямо в магазині.

Кіоск працює за принципом сайту. Його мета - забезпечити покупця інформацією про кожен товар, його споживчі характеристики, якості, властивості і т.д. Також покупцеві, при виборі товару, пропонують доповнити його вибір схожими або товарами з тієї ж колекції, що дозволяє створити єдиний образ у виборі тих чи інших товарів.

Таке нововведення являє собою новий етап взаємодії з покупцем, допомагаючи продавцеві збирати інформацію про клієнта і використовувати цю інформацію для задоволення його купівельних потреб, тим самим, сприяючи скоєнню ним нових покупок.