Полтавський літературно-меморіальний музей І.П. Котляревського

З гордістю звітуємо про впровадженого сенсорного кіоску «Асистент 43» в Полтавському літературно-меморіальний музеї І.П. Котляревського. Це один із закладів культури, який було обрано Департаментом культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради в рамках встановлення у місті інформаційних сенсорних кіосків.

Кіоск «Асистент» - це нова модель в асортименті нашої компанії. У складі кіоску вмонтований професійний монітор TES 43 з противандальним зносостійким екраном, розрахований на 30 одночасних дотиків та безперебійну роботу 24/7. Важливою особливістю також є водонепроникність лицьової сторони (IP65), що забезпечує стабільну роботу навіть при потраплянні рідини на екран. Також нашими інженерами враховані розрахунки по висоті та куту нахилу моніторної частини відповідно до середнього зросту людини. Тонка стійка з регулюванням підсвічування також додає кіоску цікавинки та привертає увагу відвідувачів музею.

Інформаційне наповнення (розробка індивідуального контенту) було реалізоване нашими спеціалістами на базі програмного забезпечення «ІнфоТач» з урахуванням матеріалів та побажань Замовника. На головному екрані реалізовано 6 основних розділів з подальшим тематичним розгалуженням:

  • 7 чудес Полтави
  • Знайди свого екскурсовода
  • Історія колекції та наші раритети
  • Літопис музею І. Котляревського
  • Музей територія інновацій
  • Наше сьогодення

Співробітники музею та департаменту задоволені співпрацею та повідомили, що кіоск користується популярністю серед відвідувачів. Ми, в свою чергу – раді, що наші комплекси приносять користь і осучаснюють музейні надбання. Співпраця с департаментом по розширенню інтерактивних рішень в місті Полтава буде продовжена в 2022 році.