Промисловий сенсорний монітор TS2436L (PCAP)

"Харчові технології Закарпаття" — українське підприємство, один з найбільших виробників корму для котів та собак в Україні. Виробничі потужності розташовані у селі Великі Ком'яти Виноградівського району Закарпатської області.

Станом на 2019 рік, у компанії працює близько 100 співробітників. Продукція широко розповсюджена по всій території України та експортується в країни СНД.

Про проект

Замовник для автоматизації виробничої лінії придбав у нас промисловий сенсорний монітор з ємнісним екраном модель TS 2436.

Не секрет, що успіх виробництва залежить від оперативності роботи, хорошого сервісу, професіоналізму персоналу. А ключовою складовою є високоякісне обладнання.

Завдяки якісному та сучасному промисловому обладнанню підвищується продуктивність підприємства, виключаються помилки персоналу.

Обладнання

24” вбудований сенсорний монітор TS2436L (PCAP)

Наші фахівці розробили нову лінійку сенсорних вбудованих моніторів Touch Systems (TS), високий ступінь захисту (IP65 з лицьового боку) яких дозволяє працювати в захисних рукавичках та через захисне скло.

Один з новітніх розробок наших інженерів - 24 дюймовий вбудований монітор TS2436L. Його вандалостійкий сенсорний дисплей можна вбудовувати в поверхню або пристрій (інформаційні табло, кіоски, панелі управління і т.д.). Монітор розроблений на основі сучасної LCD TFT матриці і новітнього сенсорного екрану PCAP, що підтримує режим Multi-touch на 10 дотиків.

Висока яскравість (250 ніт) та контрастність (3000: 1), антивандальний екран, що витримує падіння металевої кулі вагою 500 гр з висоти 1,3 м (тест ball-drop).

Незважаючи на чудові технічні параметри ціна монітора на 30% дешевше аналогічних моделей інших виробників! Модель TS2436L була розроблена з урахуванням невеликих бюджетів, яка не відрізняється за якістю від інших модифікацій сенсорних моніторів.