Сенсорні Full HD монітори для меблевих магазинів Pufetto

Компанія «Pufetto» створює меблі для тих, хто цінує в житті сьогодення і дотримується поняття, що потрібно приділяти більше часу по-справжньому важливим речам. Компанія докладає всіх зусиль для того, щоб виготовлені ними вироби радували кожного клієнта довго і служили надійно. Тому сервіс розроблений таким чином, щоб вибір і покупка меблів стала дивно простою, інтерактивною, і приємною для кожного відвідувача.

Про проект

Проект був розроблений для off-line магазинів «Pufetto» , щоб перевершити всі очікування своїх клієнтів і здивувати їх функціоналом, і сучасним підходом до вибору товару. Вже не потрібно представляти, як диван з вибраними параметрами буде виглядати в підсумку - ви все побачите за інтерактивним Tech table. Один клік - і змінюється оббивка. Ще один - довжина. Ще один - ніжки моделі стають іншого матеріалу. Тепер кожен може знайти свою ідеальну модель, і до того ж в цікавому форматі.

Завдання

  1. Надати платформу для розширеного вибору товару в off-line магазинах;
  2. Створити умови легкого та інформативного конфігуратора для підбору комплектуючих, матеріалів і розмірів меблів, мінімізувавши втручання персоналу в процесі;
  3. Забезпечити функціональну та стабільну роботу обладнання.

Обладнання

Для виконання проекту ми використовували 42-дюймовий вбудований сенсорний Full HD монітор від Elo Touch Solutions і програмне забезпечення розроблене фахівцями «Pufetto». Монітори Elo стійкі до забруднень, захищені ущільнювачами для монтажу в різне обладнання. Також сенсорний екран підтримує до 10 торкань і реагують на дотик, як в латексних, так і в тканинних рукавичках.

В даному випадки сенсорний монітор був гармонійно вбудований в робочий стіл і підкреслив оригінальність меблевого магазину.

Результат

Компанія «Pufetto» змогла відійти від звичних рекламних демонстрацій і роздачі флаєрів, змінити поліграфію на сучасний сенсорний вбудований монітор - це кращий хід на користь залучення уваги відвідувачів і економії коштів компанії.