Сенсорні кіоски реєстрації для off-line супермаркету Rozetka

 


Про клієнта

Rozetka.ua ™ - найпопулярніший інтернет-магазин в Україні. Згідно з даними Rozetka, сайт в середньому відвідує понад 2 000 000 унікальних відвідувачів в день, а нещодавно в Києві відкрився ще й  off-line супермаркет.

 

Про проект

Ми виконували проект для off-line майданчика. Rozetka експериментує з форматами роботи в off-line просторі, щоб перевершити всі очікування своїх клієнтів. Нова торгова точка вже не просто місце видачі замовлень, а повноцінний супермаркет: з електронними цінниками, європейським обслуговуванням і величезним асортиментом товарів - від сучасних гаджетів до продуктів харчування та одягу (примірочні, каси і сервісні зони). В першу чергу Rozetka це все-таки маркетплейс, тому клієнтам, які купили товар онлайн, в новому магазині приділяється особлива увага.

 

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

Надати платформу для реєстрації клієнтів;

Створити умови швидкої реєстрації клієнта на отримання товару, мінімізувавши втручання персоналу в процес;

Забезпечити безперервну бездоганну роботу кіосків реєстрації;

 

НАШЕ РІШЕННЯ

Надати обладнання, яке впорається із завданнями Rozetka, підкресливши імідж бренду. Керівники Rozetka вирішили створити таку платформу обслуговування, яка перевершить очікування і бажання найвимогливіших клієнтів.

 

ОБЛАДНАННЯ

Для виконання проекту, ми використовували 10 сенсорних інтерактивних кіосків Октопус 19М нашого виробництва у настільному виконанні і програмне забезпечення, яке розробили фахівці Rozetka. Оригінальний дизайн Октопус 19М, виконаний в темно-сірому кольорі корпусу, підкреслив оригінальність off-line супермаркету Rozetka. Але, привабливий зовнішній вигляд - це не головне досягнення інтерактивного кіоску: Октопус 19М чудово працює при максимальних навантаженнях протягом дня, без затримок і гальмування робочого процесу. Слід зауважити, що використання сенсорного екрану Elo Touch з технологією SecureTouch забезпечує точну миттєву відповідь на дотик до панелі терміналу, а в дуеті з металевим корпусом - це надійність і роки відданої роботи. Наявність подібного обладнання в місцях скупчення черг, для отримання послуг/продуктів дозволяє прискорити робочий процес в 2-3 рази.

 

РЕЗУЛЬТАТИ І ВІДГУКИ

Наша команда змогла надати платформу для реєстрації клієнтів Rozetka, при цьому персонал не задіяний в процесі реєстрації.

Ми створили умови швидкої реєстрації клієнта на отримання товару, забезпечивши безперервну бездоганну роботу кіосків реєстрації при цьому підкреслили імідж off-line магазину Rozetka, що позитивно впливає на on-line платформу продажів.