Сенсорні кіоски в Луцькому зоопарку

 


Ні для кого не секрет, що використання сучасного сенсорного обладнання може вплинути на імідж установ і суспільно-економічний розвиток туризму як чинника.

За допомогою в реалізації поставленої мети - встановити на території зоопарку в м Луцьк сенсорні Інформаційні кіоски, звернулися представники управління культури місцевої ради.

В рамках проекту «Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони в Жешуві з метою розвитку транскордонного природного туризму» фахівцями нашої Компанії був успішно впроваджений комплекс Інформаційних сенсорних терміналів 32" класу «Платан» і спеціалізованого програмного забезпечення «ТачІнформ» .

Впровадження комплексу дозволило відвідувачам, серед яких багато іноземних туристів, отримати необхідну і корисну інформацію на екрані кіоску на зручному мовою. За допомогою кіоску можна навіть зробити 3D-екскурсію, яка робить місто доступним для туристів "на відстані кількох кліків", ознайомиться з усіма культурними та визначними місцями, а аеропанорамние фото створять відчуття віртуального польоту над містом.

 

Жителі міста по праву оцінили нововведення, і пишаються тим, що сучасні технології дозволили підняти імідж зоопарку і міста в цілому.

Начальник управління туризму Луцька Наталія Бунда назвала проект "черговим кроком на шляху перетворення міста на туристичний центр".

1. Туристи відвідують більше місць міста і поповнюють скарбницю Луцька;
2. Туристи швидко і в зручній формі отримують необхідну інформацію: карта міста, готелі, пам'ятки;

Ми пишаємося тим, що сенсорне обладнання допомагає Україні підвищити привабливість нашої країни в очах громадян і іноземних гостей і сподіваємося, що ця інформація допоможе вам у роботі з клієнтами.