Сенсорні столи «Умка» для шкіл Борисполя

Загальноосвітні школи №1, №3 та гімназія «Перспектива» м.Бориспіль за підтримки Управління освіти і науки Бориспільської міської ради придбали в свої наукові класи і кабінети психолога Сенсорні столи «Умка» 32'' для можливості урізноманітнити свій навчальний процес.

Діти без особливих зусиль можуть розібратися в тому, які кнопки за що відповідають, як легко запускати додатки, відео та інші наукові матеріали. Такий незвичайний підхід до проведення освітніх заходів, викликає підвищений інтерес у школярів і дозволяє їм розвинути творчі здібності навіть на тих уроках, які їм давалися важко і здавалися нудними.

Про проект

Інтерактивний стіл в школі - це відмінна розробка фахівців компанії Сенсорні системи України, яка представляє собою багатофункціональний сенсорний екран, який використовується в навчальних закладах. Дана розробка є універсальною, адже підходить для навчання дітей будь-якого віку, в тому числі з обмеженими можливостями.

Завдяки використанню сенсорного столу, навчальний процес проходить в легкій і невимушеній формі, наочно і надзвичайно пізнавально. А правильно підібраний контент дозволяє використовувати стіл для проведення цікавих уроків з учнями молодших та середніх класів, і для різних презентаційних заходів старшокласників.

Великий розмір інтерактивного екрану робить картинку чіткою, яскравою і барвистою, а дрібний текст легко читається.

Де можна застосувати сенсорний стіл:

  1. Інклюзивні ресурсні центри;
  2. Дошкільна освіта;
  3. Логопедичний​ напрямок;
  4. Класи шкільних психологів;
  5. Шкільні музеї;
  6. Загальні класи з 1 по 11.

Наприклад, в одній зі шкіл сенсорний стіл активно застосовують в кабінеті психолога, де фахівець працює з дітьми з обмеженими можливостями. Застосовуються спеціальні програми, такі як «Таблиця Шульте», для розвитку, відволікання, перемикання, розподілу, зосередження уваги дитини. Це дозволяє розвивати увагу і волю у дітей.

За словами психолога, сенсорний стіл відмінно підходить для даної роботи. Дітям так легше розслабитися і налаштуватися на навчання, адже все відбувається в захоплюючій для них формі.​

Переваги впровадження сенсорних столів в школах

Встановлення сенсорного столу відкриває необмежені можливості для педагога. При цьому вчитель з легкістю може коригувати процес навчання для кожного класу, в лічені секунди змінюючи картинки, дані та інші показники. Це робить навчальний процес більш різноманітним, цікавим і захоплюючим.

Шкільні педагоги відзначають, що впровадження інноваційних засобів дозволяє зацікавити навіть важких у навчанні учнів. Адже взаємодіючи з електронним пристроєм дитина не боїться помилитися і не перебуває під тиском педагога, а досліджуваний матеріал набагато легше засвоюється і краще запам'ятовується.

Результат

Слід зазначити, що інтерактивні уроки - це найбільш сучасна методика навчання, заснована на використанні інноваційних розробок. Працюючи з сенсорним столом школярі вчаться співпрацювати і взаємодіяти для досягнення загального результату. А завдяки вбудованій функції множинного торкання, сенсор може одночасно реагувати на декілька дотиків, роблячи заняття більш живим і цікавим.

Чому варто купувати сенсорні столи у нас

Ми не будемо оспівувати тиради про те, які ми молодці, про десятирічний досвід роботи або про надздібності наших диво інженерів. Ви і так це знаєте, читали в мережі або чули від інших компаній.

Скажемо тільки, що ми пропонуємо купити не тільки готовий стіл, а даємо Вам можливість створити ідеального помічника з нашою допомогою.

Також ми не забуваємо про Вас на другий день після покупки, а надаємо повний сервіс обслуговування:

  • виготовляємо і розробляємо інтерактивні столи під конкретну задачу;
  • створюємо унікальний інтерфейс і контент під Вас;
  • забезпечуємо доставку, монтаж і налаштування програмного забезпечення;
  • піклуємося про роботу інтерактивного столу в момент гарантії і після її закінчення.