Сенсорний інформаційний кіоск Корсар у Волновасі

У Волновасі для зручності надання інформації для жителів і гостей міста був встановлений сенсорний інформаційний кіоск Корсар 22.

Установка кіоску реалізована в рамках проекту «Розвиток електронного урядування - як інструмент сприяння відкритості та підзвітності органів місцевої влади», який реалізує ГО «Соціальна відповідальність» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в рамках Програми ООН по відновленню і розвитку миру.

Про проект

Для комфорту жителів і гостей міста Волноваха, в приміщенні ВГА був встановлений інформаційний сенсорний кіоск Корсар 22, який в режимі реального часу показує всю інформацію, яка розміщена на офіційному сайті міста, має доступ до новин міста, оголошень і можливість електронного обігу.

Інформаційний кіоск буде дуже корисний тим, хто не має можливості користуватися інтернетом або смартфоном. Він допоможе знайти необхідну інформацію не звертаючись до фахівців.

Обладнання

Для виконання проекту, ми використовували інтерактивний кіоск Корсар 22 нашого виробництва. Сенсорний кіоск чудово працює при максимальних навантаженнях протягом дня, без затримок і гальмування робочого процесу, а використання сенсорного екрану Elo Touch забезпечує точну і миттєву відповідь на дотик до екрану. І в дуеті з металевим корпусом - це надійність і роки відданої роботи.

Які можливості можна реалізувати за рахунок інтерактивного кіоску:

  • Додайте повну інформацію про державну установу і її послуги - графік роботи фахівців, зміни в роботі установи, нові правила надання послуг і т.д.
  • Створіть бібліотеки регламентуючих документів і законів - надайте можливість їх друку або відправки по електронній пошті прямо з інформаційного кіоску.
  • Публікуйте новини та оголошення, інформуйте про форс-мажорні ситуації та інші події.
  • Здійсніть будь-яку Вашу задумку в реальність!