Сенсорний інформаційний кіоск у Старобільській районній лікарні

Комунальне некомерційне підприємство «Старобільська багатопрофільна лікарня» Старобільської міської ради Луганської області є установою охорони здоров'я особам, яка надає медичну допомогу, в порядку та на умовах, встановлених законодавством України.

Про проект

Черги, незадоволені відвідувачі, велика кількість папірців – це те, що інстинктивно кожен вважає за краще уникати. Саме тому впровадження цифрових технологій було покликане перетворити цей соціальний інститут на щось цивілізоване.

Використання Сенсорного інформаційного кіоску дозволяє розвантажити реєструтуру і надати пацієнтам необхідну інформацію.

  • Інформацію про лікарів, які приймають.
  • Послуги, які може отримати пацієнт.
  • І найважливіше – це можливість запису до лікаря безпосередньо на кіоску без участі реєстратури.

Запис до лікаря проводиться онлайн у медичній інформаційній системі «Поліклініка без черг». На підтвердження запису пацієнт отримує талон з інформацією про час, де вказано мету прийому та прізвище лікаря.

Також кіоск дозволяє поставити оцінку обслуговування та прийняти скаргу чи подяку без участі реєстратури.

Обладнання та його переваги для людей з обмеженими можливостями

Сенсорний кіоск має функціонал лупи для людей з поганим зором та режим для пацієнтів, які не розрізняють кольори. Це дає змогу надати інформацію пацієнтам з особливими потребами в рамках програми «Доступне середовище».

Результат

Сенсорний інформаційний кіоск у реєстратурі медичної установи – це, безумовно, покращує сервіс, полегшує роботу реєстратури та піклується про людей з особливими потребами.