Сенсорний інформаційний кіоск в Мар'їнці

У Мар'їнці був встановлений сенсорний інформаційний кіоск Платан з 32-дюймовим екраном, який має підключення до мережі інтернет і знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням.

Установка кіоску реалізована в рамках проекту «Розвиток електронного управління - як інструмент сприяння відкритості та підзвітності органів місцевої влади», який реалізує ГО «Соціальна відповідальність» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в рамках Програми ООН по відновленню і розвитку миру.

Про проект

Головна мета проекту - це розвиток і впровадження електронного управління в м. Мар'їнка для підвищення рівня відкритості та прозорості влади, а також доступність інформації для кожного жителя або відвідувача міста.

Завдяки встановленню сенсорного кіоску Платан 32 люди в будь-який час можуть отримати корисну інформацію. Починаючи від історії міста, новин, оголошень та закінчуючи інформацією про керівництво, графік прийому громадян, електронні звернення, інформація щодо соціального захисту населення, протидія корупції та ін.

 

Обладнання

Відмітна особливість і перевага кіоску Платан 32 - це антивандальна поверхня екрану, здатна протистояти механічних пошкоджень, що підтверджено тестом з падаючою металевою кулею вагою 0,5 кг з висоти 1,3 метра.

Важливо! На відміну від інфрачервоної технології не вимагає зазорів для сенсорних датчиків, тому монітор абсолютно герметично закривається високоміцним загартованим склом.

Стильний металевий корпус з можливістю забарвлення окремих поверхонь дозволяє запропонувати клієнту оригінальні кольори і світлові рішення (технологія LED і світлодіодне підсвічування).