Сенсорний кіоск Корсар в музей-квартирі П.Г. Тичини

Музей-квартира П.Г. Тичини - це можливість сприяти поширенню інформації про літературних діячів минулої епохи через призму творчості Павла Тичини. Залучати всі категорії відвідувачів до спеціальних проектів музею - освітніх, літературних, музичних та інтерактивних.

У своїй роботі музей прагне до сучасної подачі образу відомого українського поета. Саме так і виникла ідея по установці сенсорного кіоску. Була обрана популярна модель - Корсар 22 в коричневому кольорі.

Про проект

Компанія «Сенсорні системи України» підготувала і реалізувала проект по впровадженню інтерактивного обладнання в музей-квартиру. Ми обрали популярний кіоск Корсар 22 з нашим програмним забезпеченням, розроблене нашими фахівцями.

Даний проект був цікавий тим, що одним з розділів на сенсорному кіоску, за побажанням замовника, була рубрика - «Вікторини». Розділ передбачає вікові категорії і вміщує в собі інформацію для дітей та дорослих.

Наш відділ розробки успішно впорався із завданням і тепер відвідувачі музею можуть в ігровій формі дізнатися більше про творчу діяльність і біографію великого українського поета.

Пропонуємо вашій увазі приклад роботи розділу «Вікторини»

Результат

За результатами спільної роботи замовник залишився задоволеним співпрацею з нашою компанією. Також відвідувачі, гості та партнери музею в захваті від сенсорного кіоску і продуманого контенту в цілому.

Ми, в свою чергу, так само раді, що можемо таким сучасним способом допомогти розповісти про музейні реалії, показати унікальні факти про діяльність великого поета, перекладача, публіциста і літературознавця.