Сенсорний кіоск Корсар як каталог товарів в магазині Karcher

Інтерактивні технології використовують, щоб оптимізувати бізнес-процеси. З їх допомогою ми оплачуємо рахунки, купуємо речі, переводимо гроші, розглядаємо або замовляємо товари. У рітейлі сенсорні кіоски та інтерактивні екрани - допомагають підвищити продажі і поліпшити якість обслуговування клієнтів.

Сьогодні розповімо Вам про те, як магазин Karcher використовує сенсорний кіоск Корсар для каталогу товарів.

Про проект

Керівництво компанії Karcher розуміє, що з розвитком цифрових каналів продажу запити споживачів змінюються. Вони звикли отримувати повну інформацію про товар і приймати рішення про покупку самостійно. А в оффлайн-магазинах інформації для цього часто не вистачає.

Тому було прийнято рішення по установці інтерактивного сенсорного кіоску Корсар в точці продажу з прямим доступом до сайту, каталогу продукції.

Тепер кожен клієнт може ознайомитися з повною інформацією про товар, технічними характеристиками, подивитися відео презентацію і почитати відгуки.

Це нововведення дозволило поліпшити сервіс обслуговування покупців, зробивши його більш зручним і інтерактивним. І, крім цього, це відмінний помічник для консультантів магазину.

Завдання

Створити каталог товару для інтернет-магазину Karcher, забезпечивши сенсорний кіоск необхідною інформацією, а саме:

 • каталог продукції
 • опис товару
 • розмір і технічні характеристики товару
 • інформація про залишки в магазині
 • інформація про інші магазини в мережі
 • відгуки про товар
 • відео та фото презентація товару

Обладнання

Сенсорний кіоск Корсар 22М ZB - це поєднання якості, оригінального, стильного і простого дизайну, і високої продуктивності за доступною ціною. Корпуси кіосків серії Корсар ми виготовляємо з металу, що робить їх термін служби в рази довше, а використання сенсорних екранів Elo Touch забезпечує миттєву відповідь на дотик, роблячи взаємодію клієнта з терміналом швидким, якісним і продуктивним.

Кіоск обладнаний програмним забезпеченням «TouchInform», розроблене нашими IT-фахівцями. Це легка і зручна у використанні система не вимагає спеціальної підготовки для роботи.

Детальніше про інтерактивний комплекс «Каталог товарів»:

Каталог товарів - це електронний консультант з інтерактивним каталогом товарів, який допоможе зробити презентацію Вашого продукту більш цікавою, з широкими функціональними можливостями.

 • Покращуйте Ваш сервіс! Надайте повний асортимент і опис продукції - не обмежуйтеся текстовою інформацією. Використовуйте фотографії, відеоролики, презентації та голосові повідомлення.
 • Розкажіть про спеціальні пропозиції та акції! Мотивуйте клієнтів, запропонуйте їм кращі умови за допомогою інтерактивного спілкування.
 • Запропонуйте на електронній вітрині понад 10 000 товарів, анонсуйте новинки.
 • Залучіть додаткові фінансові джерела - запропонуйте нові рекламні можливості Вашим партнерам та спонсорам.

Втілюйте будь-яке Ваше бажання в реальність!