Сенсорний кіоск в мистецькій школі №1 імені Еміля Гілельса в м. Одеса

Комунальний заклад початкової спеціалізованої освіти «Мистецька школа №1 імені Е.Г. Гілельса м. Одеси». Це по праву перша мистецька школа, що йде попереду. Серед імен, які прославили її досить згадати видатних піаністів і педагогів сучасності — Еміля Гілельса і Людмилу Гінзбург. Все це захоплює і надихає учнів і є головною причиною всіх творчих успіхів.

Про проект

Цікавий проект у Мистецькій школі №1 імені Еміля Гілельса в м. Одеса. Керівництво школи звернулось до нашої компанії з ідеєю допомогти розробити інтерактивний куточок у їхньому шкільному музеї, який присвячений видатному радянському піаністу - Емілю Григоровичу Гілельсу.

В підсумку був обраний варіант популярного сенсорного кіоска «Корсар 22» в білосніжному кольорі з підсвічуванням бокових частин, які виділяють сам кіоск в будь-якому куточку приміщення.

Індивідуально розроблений контент був суто присвячений мистецтву Еміля Гілельса як одне з феноменальних явищ у світовій піаністичній культурі 20 століття: Біографія; Спогади онука Кирила; Дискографія; Записи відео, фотографії; Хронограф та ще багато цікавог.

Завдяки встановленню сенсорного кіоска – учні та всі бажаючі можуть в сучасному інтерактивному форматі проникнутись мистецтвом видатного піаніста та ознайомитись з деталями життя та творчості митця.