Сенсорний монітор Elo Touch для автоматизації місця продавця

Автоматизація торгівлі - це впровадження в торговий бізнес-процес торгового обладнання і програмних продуктів для підвищення ефективності роботи. Це дозволяє відстежувати рух товарів і грошових коштів, стежити за залишками товару.

Автоматизація торгівлі зводиться до трьох основних пунктів: прискорює роботу з клієнтом, будує звіти щодо руху товарів і спрощує процес інвентаризацій.

Сьогодні ми розповімо Вам про переваги сенсорного монітора Elo Touch, модель ET1509, який вже зарекомендував себе в автоматизації місця продавця і відмінно вписався в магазин мережі «ОК РІТЕЙЛ ГРУП»

Особливості

Настільний 15 дюймовий сенсорний монітор 1509L Elo Touch був розроблений з урахуванням невеликих бюджетів і відмінною якістю, що вигідно виділяє його від інших модифікацій.

Економічний у споживанні енергії за рахунок використання світлодіодної технології. Стійкий до жиру і вологи, корпус ідеально захищений від попадання дрібних частинок пилу, тому відмінно підійде для використання в місцях громадського харчування, магазинах, кафе.

  • Спеціальне кріплення монітору до стійки забезпечує можливість нахилу дисплея до 90 градусів у вертикальній площині. Так само, як і у всіх настільних моніторів, в моніторі ET1509L є можливість закріплення на стіні.
  • Широкоформатний дисплей вміщує більше інформації на екрані і є ідеальним в корпоративному середовищі.