Сенсорний стіл «Умка» для Інклюзивного-ресурсного центру

Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Зборівської районної ради Тернопільської області в результаті проведеного тендера придбав сенсорне обладнання для дітей. Предметом співпраці з нашою компанією став популярний варіант сенсорного інтерактивного дитячого столу «УМКА» в комплекті з програмним забезпеченням.

Про проект

Замовник ставив перед собою задачу доповнити свій інклюзивний кабінет сучасним інтерактивним обладнанням, яке покращить спеціалізований навчальний процес дітей з урахуванням вікових та психологічних особливостей.

Тому проаналізувавши вимоги, спеціалісти компанії Сенсорні системи України встановили на інтерактивний сенсорний стіл «УМКА» спеціалізоване цифрове програмне забезпечення у вигляді педагогічних ігор з додатком «Логопедія».

Програмне забезпечення включає в себе захоплюючі навчальні програми для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку з інтерактивними вправами, веселими анімованими персонажами, яскравими сюжетами та звуковим супроводом.

Переваги інтерактивного обладнання

  • Викликає інтерес до навчання.
  • Допомагає дитині швидше вивчити новий матеріал з основних шкільних предметів.
  • Розвиває логіку, увагу, уяву, креативне мислення та пам’ять.
  • Перевірено та рекомендовано МОН України для навчання вдома та/або у школі.
  • Відповідає педагогічним вимогам та офіційній шкільній програмі.

Сподіваємось, що такий підхід до навчання сприятиме кращому засвоєнню матеріалу та посприяє підвищенню зацікавленості та захопленню у самих діточок.