Сенсорний стіл «Умка» для міської поліклініки №1 в Дніпрі

КНП Міська поліклініка №1 ДМР в своїй діяльності підпорядкована Департаменту охорони здоров’я населення Дніпропетровської міської ради, являється лікувально-профілактичним закладом охорони здоров’я, який надає всі види психіатричної допомоги дорослому та дитячому населенню м. Дніпра.

Про проект

Медичні установи все частіше використовують сенсорні технології в своїй роботі. Так і міська поліклініка №1 в Дніпрі встановила в своєму закладі два Інтерактивних сенсорних столи «Умка» для роботи і надання допомоги дітям. В першу чергу це реалізується за рахунок установки спеціалізованого програмного забезпечення у вигляді педагогічних ігор з додатком «Логопедія» та інші.

Сенсорне обладнання призначене для індивідуальної і подгрупповой корекційно-розвиваючої роботи з дітьми дошкільного віку, що мають різні труднощі у розвитку і поведінці.

Особливо важлива інтеграція для дітей, адже їх сенсорні системи тільки формуються і від її складеної роботи залежить здатність дитини до навчання в подальшому.

Робота на сенсорному столі сприяє:

  • Покращенню емоційного стану
  • Зниженню занепокоєння і агресивності
  • Зняттю нервового збудження і тривожності
  • Активізації мозкової діяльності

Наше сенсорне обладнання, а саме сенсорний стіл «Умка» - це справжній помічник психолога чи педагога, це «сенсорний-доктор».

Таким чином, робота з сенсорним обладнанням достовірно покращує психічний стан дітей, позитивно впливає на емоційну сферу, на формування пізнавальної активності.