Сенсорний туристично-інформаційний кіоск в Міжнародному аеропорту «Херсон»

У 2019 році після ряду зустрічей з Департаментом туризму і курортів Херсонської обласної державної адміністрації, було прийнято рішення про співпрацю і постачання 2-х сенсорних вуличних туристично-інформаційних кіосків 55"дюймів з монітором підвищеної яскравості.

Перший кіоск встановлено на території Херсонського Міжнародного аеропорту, другий буде встановлений на території ж/д вокзалу в найближчі терміни. Це важливе нововведення безумовно вплине не процес налагодження якісної комунікації з відвідувачами області.

Мета інформаційного кіоску

Перед командою «Сенсорні системи України» стояло завдання по реалізації та розробці індивідуального програмного забезпечення і контенту для інформаційного кіоску. Це зроблено з метою надання унікальної інформації для туристів, яка цікавить їх найбільше, особливо, якщо вони відвідали Херсонщину вперше.

Херсонська область багата різними визначними пам'ятками, які, в свою чергу, є лицем області. І тепер кожен турист з легкістю може ознайомитися з ними. В інформаційному кіоску він знайде інтерактивну карту області, інформацію про місця харчування та готелі, заклади відпочинку та оздоровлення, рекреаційних зон, заповідники і нацпарки, історико-культурні об'єкти.

Для отримання інформації досить вибрати необхідний розділ меню, доторкнувшись до символу на екрані. Для перегляду доступні українська та англійська мова, вибір якої можна зробити на головній сторінці екрану.

Дані, закладені в сенсорний кіоск, можна легко оновлювати і поповнювати, що важливо для клієнта. Тепер туристи отримують тільки актуальну інформацію.

Обладнання

Кіоск «Платан 42м» - це справжній прорив в області конструювання інформаційних кіосків. Він створений на основі унікальної розробки компанії і обладнаний антивандальним сенсорним екраном 55'' з функцією MultiTouch (множинного торкання).

Чудова чіткість зображення і перенесення кольорів забезпечується унікальною матрицею з високими показниками яскравості, контрастності і максимальними кутами огляду.

Кіоск обладнаний програмним забезпеченням «TouchInform», яке розроблене нашими IT-фахівцями. Це легка і зручна у використанні система. Також ми проводимо комплексне навчання для замовника по логіці роботи створеного контенту на базі нашого програмного забезпечення. На сьогоднішній день вже створено туристичний веб портал, який дублює локальну інформацію розміщену на інформаційному кіоску.

Важливо, що на кіоск встановлено аналітичний додаток, який збирає статистичні дані по активності користувачів. Після на певний імейл приходять відомості за певний період про те, які розділи кіоску найбільш популярні і скільки людина натискала на ту чи іншу кнопку в контенті.

Результат

На сьогоднішній день, туристично-інформаційний кіоск в Міжнародному аеропорту «Херсон» користується великою популярністю у туристів і місцевих жителів. Замовник задоволений співпрацею з компанією «Сенсорні системи України» і планує розширити мережу подібних туристичних кіосків в області і на території ОТГ.

Відгук замовника

«Департамент туризму і курортів Херсонської обласної державної адміністрації висловлює подяку за співпрацю на створення і поставку вуличних сенсорних туристичних інформаційних кіосків 55 дюймів в кількості 2 штук для установки в місцях масового перебування туристів, в тому числі в аеропорту і на залізничному вокзалі, з метою підвищення рівня обслуговування гостей області, забезпечення доступу до якісної туристичної інформації за допомогою сучасних інформаційних технологій.

Компанія зарекомендувала себе як надійний і професійний постачальник спеціалізованого обладнання. Кваліфіковані співробітники компанії своєчасно і якісно виконали поставку згідно із запланованим графіком», - розповів директор Департаменту Т.Волінець.