Сучасний підхід до світогляду музейного простору. Відео

Музеї та установи культури повинні відповідати новим тенденціям, які сьогодні з'являються в суспільстві. Постійно вдосконалюватися, інакше установи культури будуть все частіше обходити стороною через втрату інтересу з боку нового покоління.

Тому музеям необхідно враховувати думку і побажання відвідувачів, оскільки це єдиний шлях до формування громадської думки, позитивного іміджу установи і зв'язку з громадськістю.

Як можна допомогти установам культури стати більш популярними?

Установам культури слід розвиватися і впроваджувати інтерактивні технології, адже за ними майбутнє! Таке впровадження нових технологій допоможе наблизити відвідувачів музею до історії і приверне увагу молоді до мистецтва, яка раніше і не цікавилася такою інформацією через нудну подачу матеріалу.

Вас зацікавило впровадження нових технологій? - у нас є рішення!

Ми розробили сенсорні термінали для установ культури в кількох напрямках, щоб охопити всі сфери обслуговування клієнтів цієї області і допомогти Вам повністю автоматизувати процес.

Розроблені нами комплекси:

Сенсорні кіоски для музею

Інтерактивні сенсорні системи дозволяють ближче познайомити відвідувачів з експозицією. Для ефективного вирішення цього завдання фахівцями компанії «Сенсорні системи України» розроблений апаратно-програмний комплекс (АПК) «Музей», який складається з сенсорного інформаційного кіоску і спеціалізованого програмного забезпечення (довідково-інтерактивної системи).

Сенсорні кіоски для виставки

Це електронна галерея і віртуальний гід по історії Вашої компанії/установи або подій. АПК працює в режимі 24/7, підвищуючи лояльність і забезпечуючи додаткові послуги і інформацію клієнтам.

Сенсорний комплекс Афіша

Ми розробили цей комплекс спеціально для розміщення розкладів і заходів для установ культури. Це інтерактивний сенсорний розклад заходів з можливістю бронювання квитків. Цілісний інформаційний сенсорний центр з широкими функціональними можливостями для обслуговування відвідувачів театрів, виставкових центрів, музеїв та інших закладів культури.

Сенсорні кіоски для кінотеатру

Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в кінотеатрах і кіноконцертних залах є одним з інструментів підвищення їх конкурентоспроможності, престижності, сприяє оптимізації роботи персоналу, зниження трудовитрат, дозволяє підвищити якість обслуговування, скорочує черги.