Сучасний сенсорний монітор для магазину «Микулинецький Бровар»

Сенсорні POS-монітори - це ефективний інструмент для автоматизації будь-якого бізнесу. Це обладнання поєднує в собі функції декількох систем, дозволяючи оператору виконувати кілька завдань одночасно, починаючи з самообслуговування в магазині, закінчуючи прийомом товару та обліком. Такі монітори активно впроваджуються в торгівлю, в сферу обслуговування (магазини, кафе, бари), а також є універсальним інструментом для підприємницької діяльності.

Ми розповімо Вам про переваги монітора моделі ET1509L, який вже зарекомендував себе в автоматизації місця продавця і відмінно вписався в магазині «Микулинецький Бровар».

Особливості та переваги

Настільний 15 дюймовий сенсорний монітор 1509L Elo Touch був розроблений з урахуванням невеликих бюджетів і відмінною якістю, що виділяє його від інших модифікацій сенсорних моніторів. Економічний у споживанні енергії за рахунок використання світлодіодної технології. Стійкий до жиру і вологи, корпус ідеально захищений від попадання дрібних частинок пилу, тому відмінно підійде для використання в місцях громадського харчування, магазинах, кафе.

  1. Спеціальне кріплення монітора до стійки забезпечує можливість нахилу дисплея до 90 градусів у вертикальній площині. Так само, як і у всіх настільних моніторів, в моніторі ET1509L є можливість закріплення на стіні.
  2. Широкоформатний дисплей вміщує більше інформації на екрані і є ідеальним в корпоративному середовищі для великоформатних таблиць, публікацій і прикладних програм з подвійним вікном.