Система електронної черги у лікарні міста Борисполя

   17 жовтня у Бориспільській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування розпочав роботу відремонтований вестибюль. Для оптимізації та прискорення роботи оновленої реєстратури було встановлено три термінали із електронною чергою, виробництва компанії Сенсорні системи України.

   Замість звичних стелажів з медичними картками та реєстратури, тепер відвідувачів зустрічає сучасне приміщення із терміналами електронної медичної системи. Така система, дозволяє відвідувачам записатись на прийом до лікаря не тільки за допомогою терміналу, але і отримати електронний квиток через мережу інтернет або просто записатись по телефону.
   Сама система, значно підвищила швидкість прийому громадян, зменшила кількість людей у вестибюлі лікарні та знизила адміністративне навантаження на персонал.

   Як ж саме, працює дана система? Для використання електронної черги, людина має бути зареєстрована в електорнній медичній системі. Тому, після введення логіну та паролю, вона має можливість обрати спеціаліста, який її цікавить, визначити зручний для себе час прийому та записатись.
   Отримати талон можна як в електронному вигляді (за допомогою SMS) так і фізично надрукувавши його за допомогою кіоску. В подальшому, номер талону висвітиться на спеціальному табло електронної черги та пацієнта запросять до кабінету.