Туристичний інформаційний кіоск у Чернігові

   Чернігів – місто із давньою історією, яке вперше згадується у літописах, ще у Х столітті. Місто було центром племені Северян, які тоді населяли цю територію, а пізніше, стало частиною Київської Русі. На сьогоднішній день, місто не дуже велике, але кількість історичних об’єктів та пам’яток архітектури, не залишить байдужими, жодного мандрівника.

   До святкування Дня міста, в Чернігові, було проведено роботи із реконструкції частини парку Чернігівський Вал (Дитинець). З метою оптимізації процесу надання гостям міста найповнішої інформації про історичні пам’ятки та маршрути, міською радою Чернігова, спільно із Сенсорними системами України, було встановлено Туристичний інформаційний кіоск.

   На базі програмного забезпечення «Тачінформ», Сенсорними Системами України, було створено 3D-модель стародавнього міста та головне меню інформаційного кіоску, яке включає в себе:

  • інформацію про місто Чернігів, його історичні пам’ятки та наявні екскурсії;
  • інформацію про готелі, розважальні заклади та заклади харчування;
  • анонс найближчих культурних подій міста, останні новини;
  • інтерактивну мапу міста для зручного орієнтування;
  • 3D-модель стародавнього міста із додатковою інформацією про об’єкти.

Уся інформація в головному меню викладена двома мовами: українською та англійською.

   Яку практичну користь отримало місто від вставлення такого сучасного пристрою, як інтерактивний інформаційний кіоск на базі моделі Платан?

По-перше, його поява, значно спростила отримання мешканцями та гостями міста туристичної інформації.

По-друге, використання провідних технологій для благоустрою міста, значно підвищує його туристичну привабливість, говорить про успішний розвиток громади та залучає нові інвестиції.

По-третє, в рамках співпраці органів місцевого самоврядування та підприємців міста, в процесі наповнення головного меню інформацією, було виявлено сильні та слабкі сторони Чернігова, як туристичного міста.