Туристичний інформаційний кіоск в Полтаві

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради зробив крок до розширення інформаційного простору за рахунок установки нового туристичного кіоску.

Департамент придбав перший для міста вуличний інформаційний кіоск, де буде відображатися вся актуальна інформація, яка може бути корисна туристам і гостям міста.

Про проект

Компанія «Сенсорні системи України» спільно з Департаментом культури, молоді та спорту розробили інформаційне наповнення для туристичного кіоску.

Головне меню має 9 розділів з інформацією про найцікавіші туристичні визначні пам'ятки і місця дозвілля. Також система має перехід на розділ бронювання готелів і покупки квитків онлайн, посилання на індивідуальних екскурсоводів, контакти комунальних служб на екстрені випадки.

Окремо представлені авторські інтерактивні 3D карти, з додатковим розкриттям історичних об'єктів в розрізі. Публічне використання яких стало можливим завдяки фінансовій підтримці проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Розміщення кіоску планується в найбільш популярному серед відвідувачів і полтавчан місці за адресою Соборна площа, 3. Поруч з пам'ятним знаком «Ігорів камінь» і «Полтавські галушки».

Обладнання

Інформаційний кіоск «Платан» нового зразка - це технологічно унікальне рішення для забезпечення туристів детальною інформацією про визначні пам'ятки міста.

Туристичний кіоск має антивандальний захист екрану, вбудовану систему клімат-контролю і підключення до інтернету.

Детальніше про нову версію кіоску:

  • Новий дизайн корпусу, менше гострих кутів, тонший, «схожість з сучасним мобільним телефоном».
  • Бокові смуги на кіоску можуть фарбуватись в різний колір, що робить кіоск більш привабливим.
  • Повністю оцинкований корпус! Дуже важливий пункт, так як у вуличних умовах фарба на корпусі кіоска тепер служитиме значно довше ніж на попередній версії.
  • Підсвічування логотипу.
  • Безкоштовний додаток для збору статистичних даних по активності кіоска в розрізі дня/тижня/місяця. Замовник може самостійно аналізувати яким розділом користувались частіше, відслідковувати кількість переходів по певним розділам та робити самостійно правки у контенті.