У Києво-Печерській лаврі встановили 2-ий інформаційний кіоск

На території Києво-Печерської лаври встановили черговий широкоформатний інформаційно-сенсорний кіоск. Другий довідковий пристрій також є безкоштовною послугою Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та встановлений з метою охопити більшу кількість відвідувачів для підвищення якості наданої інформації.

1-й кіоск встановлено біля центрального входу з вулиці Лаврської (у Троїцької надбрамної церкви), а 2-й з боку Лаврського провулку (у Всіхсвятської церкви).

Тепер відвідувачам стало набагато простіше отримати цікаву для них інформацію.

Нагадаємо, що інформаційний автоматизований посібник обладнаний сенсорним екраном і працює в режимі 24/7. Апаратно-програмний комплекс дозволяє швидко і легко ознайомитися з інформацією про вартість квитків, послуг, правил відвідування території заповідника і його експозиційними об'єктами (архітектурними пам'ятками Верхньої і Нижньої лаври, печерами, експозиціями), хронологією історії Києво-Печерський лаври та Заповідника, і іншими культурологічними установами на його території.

Для отримання інформації досить вибрати необхідний розділ меню, доторкнувшись до символу на екрані. Для перегляду доступні українська та англійська мова, вибір якої можна зробити на головній сторінці екрану.