У Києво-Печерському історико-культурному заповіднику встановили туристичний інформаційний кіоск

У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику, компанією Сенсорні Системи України, при вході було встановлено туристичний інформаційний кіоск. Даний цифровий помічник посприяв заміні застарілого формату інформаційних стендів на території заповідники, які вже давно морально застаріли і не вміщали в себе всієї потрібної інформації, якою хотілося б поділитися з відвідувачами.

Вуличний туристично-інформаційний кіоск створений на основі унікальної розробки компанії і обладнаний антивандальним сенсорним екраном 55'' з функцією MultiTouch (множинного торкання). Колір Кіоска був підібраний згідно бренд буку наданим представниками Києво-Печерської лаври.                

Чудова чіткість зображення і перенесення кольорів забезпечується унікальною матрицею з високими показниками яскравості, контрастності і максимальними кутами огляду, яка застосовується в професійних інформаційних панелях.

Кіоск обладнаний програмним забезпеченням «ТачІнформ», розробленим нашими IT- фахівцями. Спеціально для замовника контент   кіоску реалізований нашими програмістами з урахуванням побажань і в кольоровій гамі компанії. А вбудована всередину камера, заради безпеки, веде запис всього що відбувається біля кіоску.

Усередині корпусу постійно підтримується робоча температура за рахунок вбудованого клімат контролю. Це дозволяє працювати кіоску в будь-яку погоду.

Мета інформаційного кіоску:

Кіоск даного типу встановлений з метою інформування і підвищення якості обслуговування відвідувачів у центрального входу в заповідник (Троїцька надбрамна церква, вхід з вул. Лаврська).

Інформаційний автоматизований посібник обладнаний сенсорним екраном і працює в режимі 24/7. Апаратно-програмний комплекс дозволяє швидко і легко ознайомитися з інформацією про вартість квитків, послуг, правил відвідування території заповідника і його експозиційними об'єктами (архітектурними пам'ятками Верхньої і Нижньої лаври, печерами, експозиціями), хронологією історії Києво-Печерський лаври та Заповідника, і іншими культурологічними установами на його території.

Для отримання інформації досить вибрати необхідний розділ меню, доторкнувшись до символу на екрані. Для перегляду доступні українська та англійська мова, вибір якої можна зробити на головній сторінці екрану.

Результат:

Користуватися інформаційним кіоском дуже зручно, адже він надзвичайно простий в навігації і не вимагає спеціальної підготовки або навичок роботи з комп'ютером. Завдяки впровадженню сучасних технічних засобів ознайомлення з музейним комплексом стане зручнішим і цікавим як громадянам України, так і іноземним відвідувачам.

Відгук замовника:

«Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник висловлює щиру подяку і глибоку вдячність компанії "Сенсорні Системи України" за професіоналізм, якість і плідну співпрацю в поставці товару - одного вуличного інформаційного кіоску 55 дюймів, який був встановлений біля центрального входу до заповідника.

Компанія «Сенсорні Системи України» показала свою здатність з високою відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати поставки якісного і в строк. Всі роботи виконані в рамках договору, монтаж обладнання прийшов в заплановані терміни. Команда фахівців компанії провела роботи по розробці індивідуального контенту згідно нашим побажанням. Відзначаємо злагодженість і оперативність в роботі, раціональний підхід до деталей, чітка відповідність поставленого обладнання та послуг всім стандартам.

З огляду на позитивний досвід у співпраці, Заповідник рекомендує компанію, як надійного і стабільного ділового партнера, який сумлінно виконує взяті на себе зобов'язання, відстоює інтереси і гарантує якість своєї роботи» - сказав в.о генерального директора О. Рудник.