У Трускавці встановили другий туристичний інформаційний кіоск

У Трускавці, компанія Сенсорні Системи України, за два роки встановила вже другий за рахунком туристично-інформаційний кіоск.

Даний цифровий помічник розташований біля будівлі міської ради, який відразу привернув велику кількість туристів і жителів курортного міста. Інформаційний кіоск допоможе і розповість про санаторії міста, храми, заклади харчування. Також для зручності туристів буде представлений графік міських маршрутних таксі і багато іншого.

Відзначимо, що даний Інфобокс для Міської ради Трускавця був куплений і встановлений за рахунок виграного гранту німецької компанії «Nakopa».

Мета інформаційного кіоску

Інфобокс даного типу - це унікальне і фундаментальне рішення для забезпечення туристів детальною інформацією про визначні пам'ятки курорту Трускавець.

Крім історичних пам'яток в інформаційному кіоску можна ознайомитися з наступною інформацією:

  • Установи дозвілля;
  • Заклади харчування;
  • Лікування;
  • Міська рада;
  • Послуги;
  • Релігія;
  • Санаторно-курортні установи;
  • Транспортна розв'язка.

Технологія кіоску

Туристично-інформаційний кіоск «Платан 42м» - це справжній прорив в області конструювання інформаційних кіосків. Він створений на основі унікальної розробки компанії і обладнаний антивандальним сенсорним екраном 55'' з функцією MultiTouch (множинного торкання).

Чудова чіткість зображення і перенесення кольорів забезпечується унікальною матрицею з високими показниками яскравості, контрастності і максимальними кутами огляду, яка застосовується в професійних інформаційних панелях. Кіоск обладнаний програмним забезпеченням «ТачІнформ», розроблене нашими IT- фахівцями. Це легка і зручна у використанні система яка не вимагає спеціальної підготовки до роботи.

Усередині корпусу постійно підтримується робоча температура за рахунок вбудованого клімат контролю. Це дозволяє працювати кіоску в будь-яку температуру.

Результат

За рахунок установки другого інформаційно-туристичного кіоску ми розширили спектр надання інформації про визначні пам'ятки міста, місця дозвілля і харчування, що дозволило вплинути на лояльність туристів. І тим самим сприяло підвищенню міського бюджету.

Також варто відзначити, що зараз прогресує практика, коли європейські фонди і організації охоче фінансують і виділяють міжнародну технічну допомогу міським радам на розвиток їх населених пунктів. Для цього лише потрібно зібрати потрібний пакет документів.

Можливо ви наступні!