Україна на ЕКСПО 2017 та Сенсорні системи України

 
Україна відновила свою участь у всесвітній виставці відновлюваної енергетики ЕКСПО після тривалої перерви.

Майже 90% IT-рішень для Всесвітньої виставки відновлюваної енергетики належать українцям - а це привід пишатися Україною та реалізованим проектом, частиною якого пощастило стати спеціалістам компанії “Сенсорні системи України”.

Під професійним керівництвом віце-прем'єр міністра Геннадія Зубко, віце-президента Торгово-промислової палати Сергія Свистіля та голови агентства з енергоефективності Сергія Савчука ми розробили інформаційно-пошукову систему (ІПС),  яку розмістили на 32 кв. м національного стенду. Впродовж виставки ІПС допомагала якнайкраще репрезентувати українські підприємства й їх можливості. Між іншим ЗМІ назвали нашу інтерактивну пошукову систему родзинкою павільйону України на «ЕКСПО-2017».
Мета проекту

Залучення інвестицій в Україну. Вітрогенеруюча установка Fuhrlander Windtechnology, автономний модульний будинок PassivDom, енергозберігаюча установка для утилізації енергії надлишкового тиску природного газу «Турбосфера», а також проект щодо водозабезпечення й опалення приміщень Syneko - це не просто деякі зі ста існуючих проектів і розробок України у сфері альтернативної енергетики, це досягнення, які слугують гордістю за українську націю!

Така база даних проектів, поділена за галузями, в подальшому може бути використана для участі підприємств у інших міжнародних виставках.


Обладнання, які увійшло у ІПС

Інтерактивна вітрина з 42 дюймовим сенсорним монітором та програмним забезпеченням TouchInform.

Результати проекту

На церемонії нагородження кращих павільйонів Міжнародної спеціалізованої виставки "EXPO 2017" в Астані Україна отримала бронзову нагороду у номінації "Краще розкриття теми EXPO" серед спільних павільйонів.

  1. Експозицію України відвідала делегація Міжнародного Бюро Виставок. Завдяки ІПС на стенді було представлено понад сто проектів у сфері сучасної енергетики.

  2. Більше 200 казахстанських компаній проявили інтерес до подальшої співпраці з українським бізнесом. Підписано декілька меморандумів про порозуміння і не тільки з казахстанськими організаціями.

  3. Після презентації Інформаційно-пошукової системи керівники декількох великих японських компаній та організацій залишили свої візитки для подальших контактів.