Вітрина Elo-line у Львівському «Арсеналі»

 

 

Вітрина Elo-line у Львівському «Арсеналі»

Музей «Арсенал» - відділ Львівського історичного музею, в якому експонується постійна виставка зброї. Музей зброї був відкритий в 1981 році в відреставрованому Міському арсеналі м. Львова.

Компанія «Сенсорні системи України» встановила сенсорну вітрину Elo-line у Львівському музеї зброї «Арсенал» з програмним комплексом «Музей» (довідково-інтерактивною системою).

Інформаційний сенсорний монітор 22 "дозволяє познайомити відвідувачів з експозицією, допомагає зорієнтуватися. Гості мають повноцінний доступ до інформаційних ресурсів музею:

• історія, співробітники, наукова робота;

• анонси виставок і експозицій;

• інформація про експонати, колекціях, послуги.

Інтерактивна система дозволяє відтворювати мультимедійний контент (фото і відео): альбоми, галереї, слайд-шоу, презентації та анімацію.

Співробітники музею по достоїнству оцінили простий інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс програмного комплексу. А також можливість легко підтримувати, редагувати, наповнювати систему новою інформацією. Це доступно будь-якому користувачеві без спеціальних навичок програмування.

Особливістю інтерактивної вітрини є антивандальна поверхня екрану, здатна протистояти механічним пошкодженням. А також монітор з акустичним екраном IntelliTouch забезпечує стабільну роботу без перешкод і зависань, з чудовою чіткістю зображення і кольору.